مسابقات مسترالمپیای 2011 شگفتی های جالبی به همراه داشت. در این رقابت ها که صبح یکشنبه به وقت تهران به پایان رسید، فیل هیث نایب قهرمان دوره گذشته توانست شکست سختی را به جی کاتلر تحمیل کند و برای اولین بار قهرمان این مسابقه معتبر شود.

کاتلر چند روز قبل از این مسابقه که با آسیب دیدگی از ناحیه بازو مواجه شده بود، این بار نتوانست حریف جوان تر خود را مغلوب کند و این آسیب دیدگی تاثیر زیادی بر عملکرد او گذاشت.

کای گرین، ویکتور مارتینز، دنیس ولف و دکستر جکسون هم  به ترتیب سوم تا ششم شدند.

+ نوشته شده در 25 Sep 2011ساعت 2:18 PM توسط حميد |

چند وقتی دیگر باز شاهد رویداد بزرگی در این ورزش هستیم و ما هم 1 نظر سنجی راه انداختیم تا به برنده به قید قرعه 1 مکمل وی 100% تقدیم کنیم...

در زیر من اسم کسانی که بخت قهرمانی دارن رو براتون فراهم کردم در نظرات اسم و ایمیل شخصی خود را حتما درج کنید...

http://www.mrolympia.com/2011/images/menu_mrolympia.jpg

1-جی کاتلر

2-فیث هیل

3-کای گرین

4-دنیس ولف

5-دکستر جکسون


+ نوشته شده در 24 Aug 2011ساعت 1:26 AM توسط حميد |

http://www.controlledrain.com/Portals/115501/images/olympiaMasterBuildersLogo.jpg

حدود دو ماه دیگر چهره قهرمان قهرمانان بدنسازی سال 2011 با برگزاری مسابقه مسترالمپیا مشخص می‌شود. حتماً می‌دانید که در این دوره هم بدنسازانی مثل جی کاتلر، فیل هیث، کای گرین و برانچ وارن به عنوان بخت‌های جدی کسب عنوان قهرمانی مطرح هستند.

اما در حاشیه این رویداد، چند سالی است که مسابقات حاشیه‌ای نظیر «قوی‌ترین بدنساز جهان» برگزار می‌شود. امسال هم این رقابت به شکلی تازه انجام می‌شود و شرکت در آن برای بدنسازان حرفه‌ای و آماتور آزاد است.

رقابت «قوی‌ترین بدنساز جهان» در دو روز برگزار می‌شود که در روز اول، شرکت‌کنندگان در دو حرکت «اسکوات» و «پرس سینه» با یکدیگر مسابقه می‌دهند. در روز دوم این رقابت حرکت‌های «ددلیفت» و «پرس‌سرشانه» در نظر گرفته شده که قهرمان هر کدام از این حرکات، 1500 دلار جایزه می‌گیرد و بدنسازی که در مجموع 4 حرکت، بهترین حد نصاب را به دست آورد 4 هزار دلار دریافت خواهد کرد. بدین ترتیب مجموع جایزه‌ای که برای این مسابقه در نظر گرفته شده، ده هزار دلار خواهد بود. سال پیش افردینگ توانست با غلبه بر بن وایت، به‌عنوان قوی‌ترین بدنساز جهان معرفی شود.

+ نوشته شده در 9 Aug 2011ساعت 4:48 PM توسط حميد |

http://www.flexonline.com/media/originals/7549-mro_gallery_lg.jpg

با سلام

اول از همه دوستانی که در این مسابقه شرکت کردن تشکر میکنم .49 نفر شرکت کردن که متاسفانه فقط 1 نفر درست نتایج رو حدس زده بود .

علی از مشهد لطفا برای دریافت جایزه خود با مدیر وب تماس بگیرید

hamid.champion@yahoo.com

                                                     

+ نوشته شده در 27 Sep 2010ساعت 0:4 AM توسط حميد |

http://www.flexonline.com/media/originals/mro_lg.jpg

جی کاتلر امسال هم با امادگی و بدنی کامل رو صحنه حاضر شد و باز هم قهرمان امسال شد.نفرات دیگر این مسابقه به شرح زیر است:


1. Jay Cutler
2. Phil Heath
3. Branch Warren
4. Dexter Jackson
5. Dennis Wolf
6. Ronny Rockel
7. Kai Greene
8. Victor Martinez
9. Toney Freeman
10. Hidetada Yamagishi
11. Dennis James
11. Johnnie Jackson+ نوشته شده در 26 Sep 2010ساعت 11:49 PM توسط حميد |

http://www.flexonline.com/images/fl/209983/7236.jpg

به نظر شما قهرمان مستر المبیا 2010 چه کسی هست؟ به 3 نفر از دوستانی که 4 نفر اول رو درست تشخیص بدن 1 مکمل وی 100% اهدا می گردد..

1-جی کاتلر

2-کای گرین

3-دکستر جکسون

4-فیل هیث

5-ویکتور مارتینز

6-برانچ وارن

(کد بستی -ایمیل- شماره تماس- ادرس بستی الزامی میباشد)

+ نوشته شده در 23 Sep 2010ساعت 8:13 PM توسط حميد |

http://www.flexonline.com/media/originals/athletes_lg.jpg

فقط چند روز دیگه مانده تا مستر المبیا 2010  و لیست شرکت کنندگان این مسابقه به شرح زیر است:

 1. Branch Warren
 2. Troy Alves
 3. Erik Fankhouser
 4. Dennis Wolf
 5. Marcus Haley
 6. Roelly Winklaar
 7. Ed Nunn
 8. Evgeny Mishin
 9. Victor Martinez
 10. Robert Piotrkowicz
 11. Dennis James
 12. Ronny Rockel
 13. Dexter Jackson
 14. Hidetada Yamagishi
 15. Kai Greene
 16. Johnnie Jackson
 17. Craig Richardson
 18. Phil Heath
 19. Bill Wilmore
 20. Toney Freeman
 21. Francisco "Paco" Bautista
 22. Jay Cutler


+ نوشته شده در 23 Sep 2010ساعت 4:29 PM توسط حميد |

این سری مسابقات از سال ۲۰۰۸ شروع  شده و نفرات برتر این مسابقات David Henry or Kevin English هستند .وزن شرکت کنندگان این مسابقات ۲۰۲ پوند هست .معمولا کسانی که در وزن ازاد نمی تونن شرکت کنن بخت خودشونو در این مسابقات امتحان میکنن .امسال David Henry ۱ کی از مدعیان جدی این مسابقه هست.کسی که در مسابقات چند روز پیش جکسون ویل  ۲۰۱۰ اول شد...........

 

 

+ نوشته شده در 20 Aug 2010ساعت 9:53 AM توسط حميد |

مسابقات 2010 IFBB EUROPA SUPER SHOW در تاریخ August 14, 2010 به انجام رسید که نفرات برتر این مسابقات به این شرح است:

1. Essa Obiad
2. Mark Alvisi
3. Bill Wilmore
4. Cedric McMillan
5. Michael Kefalianos

+ نوشته شده در 16 Aug 2010ساعت 1:51 AM توسط حميد |

در مسا بقاتی کی چند روز پیش انجام شد با نام 2010 IFBB JACKSONVILLE PRO RESULTSدر این مسا بقه کای گرین مدعی مستر المپیا ۲۰۱۰ فیور نمایشی گرفت در عکس بالا امادگی مطلوب کای گرین رو مشاهده میکنیم..........

+ نوشته شده در 9 Aug 2010ساعت 3:26 AM توسط حميد |

چهل و چهارمین دوره مسابقات پرورش‌اندام و دومین دوره مسابقات بادی‌کلاسیک قهرمانی آسیا پنج‌شنبه و جمعه گذشته در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در این رقابت‌ها که با حضور 64 بدنساز خارجی و 20 بدنساز از کشورمان همراه بود، تیم ملی ایران با کسب 6 طلا، 4 نقره، دو برنز و یک عنوان چهارمی در پرورش‌اندام و 3 طلا، یک برنز و یک مقام چهارمی در بادی‌کلاسیک با اقتدار بر بام آسیا ایستاد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در 9 Aug 2010ساعت 3:16 AM توسط حميد |

دیروز اولین دوره مسابقات Jacksonville برگزار شد که ۱ عکس از این مسابقات رو وبراتون اماده کردم .این مسا بقات با حمایت IFBB و دکستر جکسون قهرمان اسبق مسترالمپیا برگزار شد......

+ نوشته شده در 8 Aug 2010ساعت 4:7 AM توسط حميد |

Ed Nunnدر اولین قهرمانی که در زمان حرفه ای شدنش کسب کرد توانست مجوز حضور در مستر المپیا ۲۰۱۰ رو کسب کند. نفر دوم هم تروی الوز ۴۳ که با بدنی کلاسیک تونست مقام دوم این مسابقات رو کسب کنه .جوایز قهرمان این دوره از مسا بقات ۱۰ هزار دلار بود....

+ نوشته شده در 5 Aug 2010ساعت 5:3 PM توسط حميد |

 

مسابقات پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک قهرمانی اروپا با قهرمانی تیم اسلواکی خاتمه یافت. در این رقابت‌ها که در ماستریخت هلند برگزار شد، همچون سال‌های گذشته استقبال چندانی از اوزان سبک به عمل نیاورد و رقابت‌ها در اوزان سنگین بیشتر به چشم می‌آمد.

در بخش پرورش‌اندام و در وزن 65 کیلو، فقط سه شرکت‌کننده حضور داشتند که ماریسن کاسل از لهستان بالاتر از نمایندگان ایتالیا و مجارستان قرار گرفت. در وزن 70 کیلو هم 5 شرکت‌کننده حضور داشتند و سرگئی گاشف از روسیه به مدال طلا رسید. در این دسته بدنسازانی از لهستان و ایتالیا دوم و سوم شدند. در وزن 75 کیلو، پیتر کوکوسکا بدنساز نام‌آشنای اسلواکی بر سکوی نخست ایستاد و بدنسازانی از اوکراین و جمهوری چک در رده‌های بعدی قرار گرفتند. در 75 کیلو هم فقط 4 بدنساز حضور داشتند.

در وزن 80 کیلو، یک بدنساز تازه وارد از بلغارستان به نام آتاناس نیکولائف که سال گذشته در جوانان چهارم جهان شده بود، بالاتر از دو نماینده اسپانیا به مدال طلا رسید. در این دسته 15 بدنساز حضور داشتند و در وزن بعدی ماریان کمبال بدنساز پرسابقه اسلواکی بالاتر از هموطنش یوراج ورابل ایستاد تا برای نخستین بار قهرمان اروپا شود. در این وزن که 13 نفر در آن حاضر بودند، مدال برنز به آلمان رسید.

در وزن 90 کیلو بار دیگر طلا به اسلواکی رسید و این بار استفان هاولیک بود که جایگاه کشورش را در جدول تثبیت کرد. هاولیک در سال‌های 2003 و 2006 قهرمان جهان شده و این برای سومین بار بود که فاتح مسابقات اروپایی می‌شد. لادیسلاو کوزدار از اسلواکی و مارتین انگستروم از نروژ دیگر مدال‌آوران این دسته بودند. تعداد شرکت‌کنندگان این وزن 10 نفر بود.

در دسته 100 کیلو، 12 بدنساز روی باسکول رفتند که در نهایت آنتونیو فوریچ از کرواسی بالاتر از دو بدنساز لهستانی قرار گرفت و برای نخستین بار قهرمان اروپا شد. فوریچ سال گذشته در همین مسابقه برنز گرفته بود.

و بالاخره در دسته سنگین‌وزن راتیسلاو سولار از اسلواکی صاحب گردن‌آویز طلا شد. سولار سال پیش نفر چهارم جهان شده بود. در این وزن که 11 بدنساز در آن حاضر بودند، بدنسازانی از روسیه و لهستان دوم و سوم شدند.

در بخش قهرمان قهرمانان هم استفان هاولیک بالاتر از فوریچ و سولار قرار گرفت و این عنوان را نیز به اسلواکی برد.

+ نوشته شده در 1 Jul 2010ساعت 6:22 PM توسط حميد |